Řád klubu

Pravidla školního klubu

• Žák dodržuje otevírací dobu klubu (před otevřením čeká pod schodištěm, 5 min. před ukončením odchází do šaten).
  • Ranní klub může žák navštívit od 7:00 do 7:15 hod a odpolední do 15:00 hod.
  • Žák si při příchodu ihned čitelně zapíše příchod do podpisové knihy a při odchodu se čitelně odepíše.
  • Žák se do klubu vždy přezouvá.
  • Během návštěvy klubu žák neodbíhá do šaten ani nepobíhá po škole, s výjimkou chození pro pití do jídelny, pomáhání při odnášení keramiky do pece nebo pomáhání s výzdobou školy.
  • Klub nemohou navštěvovat sourozenci žáků ani jejich kamarádi z jiných škol.
  • V době výuky výtvarné výchovy ve školním klubu je jiným žákům vstup zakázán.
  • Vybavení klubu – počítače, DVD přehrávač, stolní hokej, stolní fotbal, stolní hry atd. smí žáci libovolně využívat, nesmí ho ale ničit a škody musí ihned hlásit.
  • Žáci po sobě vždy před odchodem z klubu vše uklidí.
  • Žákům je zakázáno otevírat okna s výjimkou ventilace, dále je zakázáno jakkoliv manipulovat s počítači.
  • Žáci mají možnost si své telefony, klíče apod. odložit k vychovatelce do úschovy.
  • Žáci mají zakázáno sahat na keramické a jiné výrobky ostatních žáků.
  • Žáci nesmí ničit výzdobu v prostorách školy.
  • Žáci nesmí ve školním klubu kouřit, pít alkohol nebo požívat jiné omamné látky.
  • Žák smí pouze jednou vstoupit do klubu, zákaz opakovaného odepisování, odcházení a vracení se. (mimo odpoledního vyučování, kroužků)