Suplování:   Čtvrtek 27.1.2022

datum výpisu: 27.1.2022 (5:21)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

5.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                   

7.C

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

                   

8.B

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

Skála Jaroslav (Abs)

Abr

-

-

-

-

-

-

-

               

Andrlík Jiří (Abs)

Mur

Cho

..

-

-

-

....

....

-

-

-

-

-

-

-

-

Bartlová Jana (OČR)

-

..

-

-

-

-

-

-

               

Bobková Michaela (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Foldynová Blanka (Lék)

-

Pod

-

                         

Gennertová Dana (Nem)

Chri

Chri

Chri

Chri

Chri

-

-

                 

Havelková Jana (OČR)

Stu

Stu

Stu

Stu

-

-

                   

Hanusová Petra (Lék)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Hrbáčková Štěpánka (Nem)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Jirušková Andrea (Nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

               

Kapitančíková Jitka (Nem)

..

Hav

Anl

-

..

..

-

                 

Kapitančíková Petra (Nem)

..

Hav

-

Hav

Foř

-

-

                 

Lolloková Vlčková Jana (Nem)

-

-

..

..

-

-

-

                 

Novák Martin (Abs)

....

....

Kol

Pod

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pražáková Pavla (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Procházková Alexandra (Nem)

....

-

Hos

....

-

-

-

                 

Procházková Hana (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Skálová Martina (Nem)

..

....

-

-

Abr

Abr

....

....

               

Tomsa Michal (Nem)

Pod

Lho

Kus

....

....

....

-

                 

Trčka Vladimír (Abs)

-

-

-

-

..

..

....

....

-

-

-

-

-

-

-

-

Žáková Dana (Nem)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Žoldáková Yveta (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Abrahamová Eliška

1.hod

supl. (Ska Abs)

M

7.A

(7.A)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

M

7.C (6C1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

spojeno (Skál Nem)

M

7.B (6B2)

(7.B)

 
 

6.hod

spojeno (Skál Nem)

M

7.B (6B1)

(7.B)

 

Andrlíková Lucie

3.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

3.A (A3AK)

(3A)

 

Bečková Lucie

před 2. hodinou dohled suterén

 

Fialová Terezie

před 4. hodinou dohled 1.patro

 

Foldynová Blanka

4.hod

odpadá

D

7.C

 

Obecná absence třídy

 

před 5. hodinou dohled 2.patro

 

Fořt Lukáš

5.hod

supl. (Kpt Nem)

Aj

3.C

(S1)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

Inf

8.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

před 4. hodinou dohled přístavba 2.patro

 

Hájková Hana

před 2. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

Hanzlová Žaneta

před 3. hodinou dohled 1.patro

 

Havlíčková Miroslava

2.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

4.B (A4BK)

(4B)

 
 

2.hod

supl. (Kpt Nem)

Aj

4.B (A4Bk)

(4B)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Kpt Nem)

Aj

6.C (A6Ck)

(6.B)

 

Horová Kateřina

před 4. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

Hospůdková Radka

3.hod

supl. (Pro Nem)

Aj

2.A

(2A)

přespočetná hod.

Chovanec Petr

2.hod

supl. (And Abs)

Ch

8.A

(CH)

za odpadlou

 

před 5. hodinou dohled přístavba 2.patro

 

Christianová Lucie

1.hod

supl. (Gen Nem)

ČJ

3.B

(3B)

dohled

 

2.hod

supl. (Gen Nem)

M

3.B

(3B)

dohled

 

3.hod

supl. (Gen Nem)

Prv

3.B

(3B)

dohled

 

4.hod

supl. (Gen Nem)

Tv

3.B

(TV)

dohled

 

5.hod

supl. (Gen Nem)

ČJ

3.B

(3B)

dohled

Karafiátová Jaroslava

před 5. hodinou dohled 1.patro

 

Kolářová Alice

3.hod

supl. (No Abs)

M

6.B

(6.B)

za odpadlou

 

před 2. hodinou dohled 2.patro

 

Kolesarová Nela

5.hod

odpadá

Fy

7.C

 

Obecná absence třídy

Kučerová Ivana

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Kubásková Jana

3.hod

supl. (Tom Nem)

D

9.B

(9.B)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Pp

7.C

 

Obecná absence třídy

Lazorová Radka

5.hod

odpadá

Inf

8.B (Dív)

 

Obecná absence třídy

Lhoták Ondřej

2.hod

supl. (Tom Nem)

D

6.C

(6C)

za odpadlou

Mahdalová Nela

před 3. hodinou dohled přízemí

 

Murdychová Milena

1.hod

supl. (And Abs)

Ch

8.C

(CH)

za odpadlou

 

před 6. hodinou dohled 2.patro

 

Podzimková Kateřina

1.hod

spojeno (Tom Nem)

Nj

9.A (N81T)+

(Jíd)

 
 

2.hod

supl. (Fo Lék)

D

6.D

(6D)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (No Abs)

Nj

8.A (N8No)+

(CH)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Nj

8.B (N8BP)

 

Obecná absence třídy

Strunecká Monika

1.hod

supl. (Hvl OČR)

Tv

1.B

(TVm)

dohled

 

2.hod

supl. (Hvl OČR)

ČJ

1.B

(1B)

dohled

 

3.hod

supl. (Hvl OČR)

M

1.B

(1B)

dohled

 

4.hod

supl. (Hvl OČR)

Prv

1.B

(1B)

dohled

 

před 5. hodinou dohled přízemí

 

Střelková Iva

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Šestáková Alexandra

před 4. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

Škopková Veronika

před 2. hodinou dohled přízemí

 
 

před 1. hodinou dohled suterén

 

Zemanová Eva

6.hod

odpadá

Hv

7.C

 

Obecná absence třídy

5.VYUČOVACÍ HODINA - D 6.A - ZEMANOVÁ ( VÝMĚNA) V 6.A
6.VYUČOVACÍ HODINA - D 7.A - KOLESAROVÁ ( VÝMĚNA) V 6.C

 

Zpracováno v systému Bakaláři