Starší žáci měli napilno, nejprve si střihli krajské finále ve florbalu, následně ovládli okresní kolo ve fotbalu

Kluci si nejprve 19. 4. zajeli do Teplic na krajské finále ve florbalu, v dalším týdnu 25. 4. ovládli v Děčíně okresní kolo minifotbalu.

Po výletu vláčkem čekala kluky procházka z teplického nádraží do krásné haly Na Stínadlech a po prezenci se šlo do akce. Výrazně omlazený kádr naší školy ve skupině A porazil 3:2 Jirkov, remizoval 2:2 se silným Ústím a prohrál smolně 1:2 s Bohosudovem. Ve čtvrtfinále pak opět o pouhý gól podlehli kluci Meziboří a skončili tak pátí v ústeckém kraji.

Sestava: Novák Josef – Trčka, Dej, Trojan, Pekař, Riedl, Petr, Molčan, Švarc, Novák Martin, Zavřel

O necelý týden později čekalo na starší žáky okresní kolo v minifotbalu, které se odehrálo v úterý 25. 4. na hřišti FK Junior Děčín. Hrálo se systémem 6 + 1, turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol. Ty byly rozděleny do dvou skupin a Kamenická byla nalosována do „skupiny smrti“ spolu se silnými soupeři ze Želenic, Máchovky, Gymnázia Dc a Komenčáku. Pouze dvě nejlepší školy si pak mohly brousit zuby na semifinále. Po úvodní výhře 2:0 nad Komenčákem přišly dvě plichty s Želenicemi a Gymplem a poslední zápas skupiny proti Máchovce tak byl přímým soubojem o semifinále. Ten jsme s přehledem zvládli (2:0) a čekalo nás semíčko proti jasnému vítězi druhé skupiny, Vrchličáku. V asi nejtěžším zápasu turnaje jsme dokázali zvítězit 2:0 a stejným poměrem jsme ovládli i následné finále proti Bynovu. Kluci tak postoupili do dalšího krajského finále, které odehrají v Jirkově 4. 5.

Sestava: Čebiš – Trojan, Pekař, Riedl, Hudeček, Lžíčař, Molčan, Turek, Knespl, Hruška, Dej