Povedené vystoupení našich kluků v krajském finále McDonalds Cupu

Po vítězstvích v okrskovém a okresním kole tradičního McDonald’s Cupu vyrazili naši fotbalisté ze 4. a 5. tříd ve středu 17. 5. do Teplic na krajské finále.

Osm nejlepších škol Ústeckého kraje bylo rozděleno do dvou skupin po 4, následně se hrálo křížem o 1.- 4. místo a stejně tak o 5.- 8. Naši kluci nepodali ve skupině špatné výkony, ale k bodům to bohužel nevedlo. Po porážkách 2:4 s Roudnicí, 1:3 s Mostem a 1:2 s fotbalovou školou Edisonova Teplice vstupovali naši kluci do bojů o 5.- 8. místo jako outsideři.

V souboji se třetím týmem z druhé skupiny, Chomutovem, jsme však poprvé vystrčili drápky a po vítězství 4:3 nás čekala odveta proti teplické Edisonce. Už ve skupině jsme nepodali špatný výkon, ale naše vyložené šance zůstaly neproměněny. To se však změnilo a po takticky skvěle zvládnutém utkání jsme zaslouženě porazili fotbalovou školu v poměru 4:1. Celkově tedy klukům patří pěkné 5. místo v Ústeckém kraji.

Sestava: Šulc – Fišer, Vavřík, Nehasil, Brotánek, Šturm, Polák, Svoboda, Semirád, Hrubeš