Korfbalový turnaj o putovní pohár

Čtvrtek 18.5. 2023 se u nás v tělocvičně nesl v duchu sportovního klání mezi 3. a 4. ročníky.

Každá třída vybrala ze svých řad ty nejbojovnější hráče a hráčky, kteří svou třídu reprezentovali na školním korfbalovém turnaji. Ostatní fandili a podporovali, co jim hlasivky stačily. Lonští vítězové ze 4.B přinesli putovní pohár, o který se každý rok šest tříd utká ve školním turnaji. Výbornou sportovní atmosféru turnaje ještě podpořilo chování fair play mezi hráči.

Třídě 4.B se podařilo ve finále obhájit zlato z loňska. Mohou si putovní pohár zase na rok vystavit ve své třídě. Do finále se probojovali se 4.B ti nejšikovnější třeťáci. Stříbrné medaile si odnesli žáci 3.B. A třetí místo získali hráči a hráčky ze 4.A.

Gratulace patří všem, kteří se turnaje zúčastnili. Poděkování si zaslouží také paní učitelky, které děti na turnaj připravily a užily si se svou třídou pěknou sportovní akci.