Futsalové postupy mladších i starších žáků

V pátek 25. 11. a ve středu 30. 11. se odehrála první kola Školské futsalové ligy s povedeným vystoupením našich kluků.

Obě kategorie se odehrály v tělocvičně na Vrchličáku za účasti 4 škol, hrací doba byla 2 x 15 minut. V obou kategoriích si postup do 2. kola zajistily vždy dvě nejúspěšnější školy.

Mladší žáky (6. a 7. třída) v pátek 25. 11. čekal hned na úvod předpokládaný souboj o postup s domácím Vrchličákem, neboť účastníkem a předpokládaným vítězem jejich skupiny měla být (a nakonec byla…) teplická fotbalová škola ZŠ Edisonova. Po dobrém výkonu jsme nad Vrchličákem zvítězili 6:2, ve druhém zápasu jsme pak dle předpokladů padli s Edisonkou. V posledním zápasu jsme si pak s přehledem poradili 9:0 s Benešovem a obsadili tak pěkné a postupové 2. místo.

Ve středu 30. 11. pak stejný turnaj čekal i na kluky z 8. a 9. tříd. Na ty naštěstí prozatím nečekala žádná fotbalová škola, a tak si postup zajistili už v prvních dvou zápasech, ve kterých zdolali Benešov 5:2 a Horní Polici 4:0. V zápasu o celkové vítězství ve skupině pak zdolali i domácí Vrchličák 5:4 a bez ztráty bodu tak ovládli 1. kolo.

Mladší žáci: Strnad – Molčan, Kodera, Hrubeš, Fišer, Tkáč, Rejthar, Havlík

Starší žáci: Dej, Trčka – Trojan, Pekař, Riedl, Svoboda, Hudeček, Hruška, Čebiš, Lžíčař