Fotbalový McDonalds Cup s velkým úspěchem našich kluků

V uplynulých dnech odehráli turnaje v minifotbalu naši žáci z 1.stupně, hrálo se tradičně v Markvarticích ve dvou věkových kategoriích.

U těch nejmladších v kategorii A (1. – 3. třída) bylo ve středu 10. 5. za účasti 11 škol na programu rovnou okresní kolo. Naši kluci po dvou výhrách 1:0 nad Benešovem a Markvarticemi a dvou těsných jednobrankových prohrách 2:3 s Dr. Tyrše a 0:1 se ZŠ Jílové skončili třetí ve skupině a do bojů o medaile nepostoupili.

Sestava: Branda, Havlík, Pospíšil, Zubričan, Zelinger, Průša, Brož, Hakl, Bartl, Gacík, Polívka

O poznání lépe si vedli starší kluci v kategorii B (4. – 5. třída), kteří si museli vzhledem k velké účasti škol (celkem 17) vybojovat postup nejprve v okrskovém kole. V něm ovládli svou pětičlennou skupinu, aby následně v semifinále zdolali Benešov a ve finále Českou Kamenici.

V okresním finále, které proběhlo ve čtvrtek 11. 5., se pak hrálo systémem „každý s každým“. Naši kluci zdolali všech svých sedm soupeřů (2:0 Č. Kamenice, 1:0 Benešov, 1:0 Dr. Tyrše, 2:0 Varnsdorf, 2:1 Šluknov, 3:0 D. Poustevna, 3:0 Chřibská) a bez ztráty jediného bodu získali okresní titul a postup do krajského finále, které se odehraje ve středu 17. 5. v Teplicích.

Sestava: Šulc – Fišer, Vavřík, Šturm, Svoboda, Nehasil, Polák, Semirád, Brotánek, Hrubeš