Povedené vystoupení žáků 4. a 5. tříd ve florbalu

V úterý 29. 11. proběhlo okresní kolo florbalového Čeps Cupu, tedy turnaje určeného pro žáky 1. stupně ZŠ.

Turnaj se odehrál v tělocvičně ZŠ Dr. Tyrše, hrálo se systémem 3 hráči v poli + gólman, zápasy se hrály na 2 x 8 minut. V kategorii chlapců se ho zúčastnily 4 školy, které odehrály zápasy každý s každým, a poté následovalo finále dvou nejlepších. Naši kluci v prvním zápasu proti Varnsdorfu začali vlažněji a v poločasu byl stav 1:1. Ve druhém přidali a zápas nakonec vyhráli poměrem 7:1. Ve druhém duelu, který byl asi nejhezčím zápasem celého turnaje, jsme po odmakaném výkonu remizovali 2:2 s domácím Vrchličákem, když jsme vyrovnávací gól inkasovali pouhých 18 sekund před koncem. Ve třetím zápasu s Máchovkou jsme opět v poločasu hráli 1:1, stejně jako s Varnsdorfem jsme mákli v tom druhém a vyhráli 4:1. Ve finále proti favorizovanému Vrchličáku jsme zopakovali precizní výkon z prvního duelu pouze v první půli (1:1), v té druhé nám začali docházet síly a nakonec jsme podlehli 1:5. Klukům patří velká pochvala za krásné 2. místo!

Sestava: Nehasil F. – Polák, Volf, Brotánek, Semirád, Švarc, Slejška