Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019

datum výpisu: 20.6.2019 (6:50)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

9.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

9.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

Bartlová Jana (Abs)

-

-

-

-

..

-

....

....

-

-

-

-

-

-

-

-

Borovičková Květoslava (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Durdincová Renata (Dov)

-

Zem

Pro

-

-

-

-

-

               

Habasová Pavlína (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Chovanec Petr (OČR)

-

-

Fo

Kil

Dvv

..

-

                 

Jožáková Esatiová Mirjeme (Abs)

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kilianová Šárka (Abs)

..

-

-

Skál

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Novák Martin (Abs)

-

Pro

..

Han

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Procházková Hana (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vabroušková Nela (Abs)

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Žoldáková Yveta

před 5. hodinou dohled 2.patro

 

Trčková Ivana

2.hod

odpadá

Cj

9.B

 

Obecná absence třídy

Andrlík Jiří

4.hod

odpadá

Ch

9.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

Obecná absence třídy

Bobková Michaela

před 5. hodinou dohled 1.patro

 

Dvořák Vlastimil

2.hod

odpadá

Z

9.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Cho OČR)

Pp

7.A

(Př)

za odpadlou

 

před 3. hodinou dohled přístavba 2.patro

 

Foldynová Blanka

3.hod

supl. (Cho OČR)

Pp

8.C

(Př)

za odpadlou

 

před 6. hodinou dohled 2.patro

 

Hájková Hana

před 2. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

Hanusová Petra

4.hod

supl. (No Abs)

Nj

8.C (N8NO)

(7.C)

dohled

 

před 4. hodinou dohled 2.patro

 

Havlíčková Miroslava

před 2. hodinou dohled 2.patro

 

Karafiátová Jaroslava

před 3. hodinou dohled přízemí

 

Kilian Karel

4.hod

supl. (Cho OČR)

Pp

7.C

(Př)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Fy

7.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Fy

9.A

 

Obecná absence třídy

Podzimková Kateřina

3.hod

odpadá

Nj

9.A (N9PO)

 

Obecná absence třídy

 

před 2. hodinou dohled 2.patro

 

Procházková Alexandra

2.hod

supl. (No Abs)

Hv

4.C

(4.C)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Dur Dov)

Vv

7.A

(Klub)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

RJ

9.A (R9PR)+

 

Obecná absence třídy

Skálová Martina

4.hod

supl. (Ki Abs)

Fy

6.B

(6.B)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Cj

9.A

 

Obecná absence třídy

Tomsa Michal

1.hod

odpadá

D

9.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Nj

9.B (N9TO)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

D

7.B

 

Obecná absence třídy

Zemanová Eva

1.hod

odpadá

Cj

7.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Dur Dov)

Vv

7.A

(Klub)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Hv

7.B

 

Obecná absence třídy

 

před 2. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019

datum výpisu: 20.6.2019 (6:50)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

7.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

9.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                 

9.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

Andrlík Jiří (Abs)

-

Han

..

-

..

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Bartlová Jana (Abs)

-

-

Prh

Prh

Žol

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Benešová Veronika (Abs)

Pok

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Hájková Hana (Abs)

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Habasová Pavlína (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

               

Hospůdková Radka (Abs)

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Havelková Jana (Abs)

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Chovanec Petr (OČR)

..

Fo

Han

Han

....

....

-

                 

Jožáková Esatiová Mirjeme (Abs)

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Karafiátová Jaroslava (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kilianová Šárka (Abs)

Kil

Pod

-

Pod

..

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kolocová Tereza (Abs)

Prt

Kap

Pod

Anl

Prh

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Lazorová Radka (Abs)

..

..

..

Fo

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Novák Martin (Abs)

..

Prh

Prh

Prh

Žol

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Seidlová Karolina (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Strunecká Monika (Abs)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Tomsa Michal (Abs)

-

-

Kil

Hav

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vabroušková Nela (Abs)

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vanická Brigita (Abs)

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Zemanová Eva (Abs)

Skál

-

-

Kap

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Žoldáková Yveta

5.hod

supl. (Bat Abs)

Tv

6.B (T6D1)+

(TVRi)

dohled

 

5.hod

spojeno (No Abs)

Tv

6.C (T6C1)+

(TVRi)

 
 

před 4. hodinou dohled 2.patro

 

Trčková Ivana

2.hod

odpadá

Cj

9.B

 

Obecná absence třídy

Andrlíková Lucie

3.hod

odpadá

Aj

5.C (A5An)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Ko Abs)

Z

8.C

(8.C)

za odpadlou

Bartoňová Květuše

1.hod

odpadá

Aj

3.A (A3Ba)

 

Obecná absence třídy

Bobková Michaela

před 2. hodinou dohled 1.patro

 

Borovičková Květoslava

před 3. hodinou dohled přízemí

 
 

před 5. hodinou dohled 1.patro

 

Durdincová Renata

před 3. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

Fialová Terezie

před 2. hodinou dohled přízemí

 

Foldynová Blanka

2.hod

supl. (Cho OČR)

Pp

8.A

(Př)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Laz Abs)

Vla

4.A

(4A)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

Vv

9.B

 

Obecná absence třídy

Hanusová Petra

2.hod

supl. (And Abs)

Ch

8.C

(CH)

dohled

 

3.hod

supl. (Cho OČR)

Pc

7.C (T7D1)+

(Př)

dohled

 

4.hod

supl. (Cho OČR)

Pc

7.C (T7D1)+

(Př)

dohled

 

před 3., 4. hodinou dohled přístavba 2.patro

 

Havlíčková Miroslava

4.hod

supl. (Tom Abs)

D

8.A

(8.A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Aj

9.A (A9Ha)+

 

Obecná absence třídy

Kapitančíková Jitka

2.hod

supl. (Ko Abs)

Z

8.B

(8.B)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Zem Abs)

Hv

4.B

(7.A)

za odpadlou

Kilian Karel

1.hod

supl. (Ki Abs)

VolP

8.A

(Inf1)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Tom Abs)

D

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Fy

9.B

 

Obecná absence třídy

Kolesarová Nela

2.hod

odpadá

M

7.A

 

Obecná absence třídy

 

před 2., 3. hodinou dohled 2.patro

 

Podzimková Kateřina

2.hod

spojeno (Ki Abs)

Cj

6.B (6B2)

(6.B)

 
 

3.hod

supl. (Ko Abs)

Z

6.B

(8.C)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Ki Abs)

Cj

6.B (6.B1)

(7.C)

 

Pokorná Markéta

1.hod

spojeno (Be Abs)

Aj

7.C (A7Be)+

(7.C)

 
 

4.hod

odpadá

Aj

9.B (A9Po)+

 

Obecná absence třídy

 

před 2. hodinou dohled přístavba 2.patro

 

Procházková Alexandra

4.hod

odpadá

Aj

9.B (A9Pr)+

 

Obecná absence třídy

Procházková Hana

2.hod

supl. (No Abs)

M

7.B

(7.B)

dohled

 

3.hod

supl. (Bat Abs)

Tv

7.C (T7D2)+

(TV)

dohled

 

3.hod

spojeno (No Abs)

Tv

7.C (T7C2)+

(TV)

 
 

4.hod

supl. (Bat Abs)

Tv

7.C (T7D2)+

(TV)

dohled

 

4.hod

spojeno (No Abs)

Tv

7.C (T7C2)+

(TV)

 
 

5.hod

supl. (Ko Abs)

Z

7.B

(6.B)

dohled

Prosická Tereza

1.hod

supl. (Ko Abs)

Z

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

Aj

3.A (A3Ps)

 

Obecná absence třídy

Skálová Martina

1.hod

supl. (Zem Abs)

Hv

8.B

(7.A)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Cj

9.A

 

Obecná absence třídy

Střelková Iva

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Špůrová Eliška

před 4. hodinou dohled přístavba 1.patro

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři