Suplování:   Středa 20.3.2019

datum výpisu: 19.3.2019 (13:11)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

Skála Jaroslav (Abs)

Skál

Skál

-

-

-

                     

Fialová Terezie (Abs)

Bo

Bo

Bo

Bo

-

                     

Kapitančíková Jitka (Nem)

Bak

Kar

Anl

Pem

Vab

-

-

                 

Kilianová Šárka (Abs)

Dvv

-

-

Kil

Ko

-

                   

Lolloková Vlčková Jana (Abs)

-

Hab

-

-

-

-

-

                 

Procházková Alexandra (Lék)

   

Han

Pok

Vab

-

-

                 

Procházková Hana (Lék)

-

-

-

-

-

-

-

                 

Špačková Veronika (Abs)

Bor

Bor

Bor

Bor

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrlíková Lucie

3.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

3.B (A3BK)

(3B)

 

Bartoňová Květuše

1.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

4.A (A4Ka)

(8.C)

 

Bobková Michaela

1.hod

supl. (Fia Abs)

ČJ

1.A

(1A)

dohled

 

2.hod

supl. (Fia Abs)

M

1.A

(1A)

dohled

 

3.hod

supl. (Fia Abs)

ČJ

1.A

(1A)

dohled

 

4.hod

supl. (Fia Abs)

Prv

1.A

(1A)

dohled

Borovičková Květoslava

1.hod

supl. (Špač Abs)

ČJ

1.C

(1.C)

dohled

 

2.hod

supl. (Špač Abs)

M

1.C

(1.C)

dohled

 

3.hod

supl. (Špač Abs)

Pc

1.C

(1.C)

dohled

 

4.hod

supl. (Špač Abs)

ČJ

1.C

(1.C)

dohled

 

před 5. hodinou dohled jídelna

 

Dvořák Vlastimil

1.hod

supl. (Ki Abs)

M

6.B

(6.B)

do úvazku

Habasová Pavlína

2.hod

supl. (Lol Abs)

ČJ

4.A

(4A)

dohled

Hanusová Petra

3.hod

supl. (Pro Lék)

RJ

8.C (R8Pr)+

(8.B)

dohled

Karafiátová Jaroslava

2.hod

supl. (Kap Nem)

ČJ

4.B

(4B)

dohled

 

před 6. hodinou dohled jídelna

 

Kilian Karel

4.hod

supl. (Ki Abs)

Fy

6.B

(7.B)

za odpadlou

Kolocová Tereza

5.hod

supl. (Ki Abs)

M

9.A

(9.A)

do úvazku

 

před 5. hodinou dohled 1.patro

 

Lazorová Radka

před 4. hodinou dohled 1.patro

 

Pémová Dana

4.hod

supl. (Kap Nem)

M

4.B

(4B)

dohled

Pokorná Markéta

4.hod

spojeno (Pro Lék)

Aj

7.B (A7PR)+

(6C)

 

Skálová Martina

1.hod

spojeno (Ska Abs)

Cj

8.B (8B2)

(8.B)

 
 

2.hod

spojeno (Ska Abs)

Cj

8.B (8B1)

(8.B)

 

Vabroušková Nela

5.hod

supl. (Kap Nem)

Aj

3.C (A3CK)

(3.C)

přespočetná hod.

 

5.hod

spojeno (Pro Lék)

Aj

3.C (A3CS)

(3.C)

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.3.2019

datum výpisu: 19.3.2019 (13:11)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

5.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.C

       

Absc

Absc

                   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

.

.

.

.

.

.

.

Skála Jaroslav (Abs)

Hav

-

-

-

-

-

                   

Gennertová Dana (Abs)

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kapitančíková Jitka (Nem)

Kar

Kar

-

Anl

Anl

-

-

                 

Kučerová Ivana (Abs)

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrlíková Lucie

4.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

2.B (A2BK)

(5C)

 
 

5.hod

spojeno (Kap Nem)

Aj

3.B (A3BK)

(Klub)

 

Bartoňová Květuše

5.hod

odpadá

Kaj

5.C (KA5)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Kaj

5.C (KA5)+

 

Obecná absence třídy

Benešová Veronika

před 3. hodinou dohled 1.patro

 

Dvořák Vlastimil

3.hod

odpadá

Inf

5.A (chl5)

 

Obecná absence třídy

Habasová Pavlína

před 6. hodinou dohled 1.patro

 

Havlíčková Miroslava

1.hod

supl. (Ska Abs)

M

8.B

(6C)

za odpadlou

Karafiátová Jaroslava

1.hod

supl. (Kap Nem)

ČJ

4.B

(4B)

dohled

 

2.hod

supl. (Kap Nem)

M

4.B

(4B)

dohled

Lazorová Radka

2.hod

odpadá

Inf

5.B (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Inf

5.A (Dív)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZPřp

5.A (ZP5)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZPřp

5.A (ZP5)+

 

Obecná absence třídy

Procházková Hana

před 1. hodinou dohled 1.patro

 

Prosická Tereza

2.hod

odpadá

Inf

5.B (Dív)

 

Obecná absence třídy

Strunecká Monika

před 6. hodinou dohled 1.patro

 

Trčka Vladimír

5.hod

odpadá

Spv

5.C (SP5)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Spv

5.C (SP5)+

 

Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři