První sportovní akcí tradičně úspěšný přespolní běh

Jako každým rokem otevřely sportovní klání základních škol závody v „přespoláku“.

Soutěžilo se opět na Mariánské louce ve čtyřech kategoriích. V každé z nich závodilo 6 zástupců dané školy a čas jednotlivých běžců se sčítal. Vítězem pak bylo družstvo s nejnižším součtem časů. Kamenická vyhrála jak v kategorii starších žáků (Tran, Tůma, Krupička, Nevečeřal, Žák, Kukla) tak v kategorii starších žákyň (Vrátná, Kalašová, Plhalová, Zívalová, sestry Krulichovy). Mladší žáci v sestavě Derenin, Mataj, Svoboda, Lauko, Trojan, Dej brali stříbro, přičemž Matyáš Derenin byl ze všech závodníků nejrychlejší. Mladší dívky (Markalousová, Matějovská, Dufková, Tkáčová, Hajná, Hájková) se na stupně vítězů neprotlačily, ale posbíraly cenné zkušenosti.

V krajském finále v Ústí nad Labem obsadili starší kluci 6. místo a děvčata 7. místo.