Nejstarší futsalisté vyhráli první kolo Škofl9

Bilance výletu do Žandova: tři výhry, 9 bodů a postup do druhého kola soutěže.

Ve čtvrtek 17. 10. vyrazili futsalisté z 8. a 9. tříd na výlet "mašinkou" k zápasům prvního kola Školské futsalové ligy do Žandova. Hned v prvním utkání je čekalo derby proti Vrchličáku, které kluci zvládli s přehledem v poměru 4:1. Druhý zápas to bylo trošku trápení, výhra 5:3 nad Benešovem se však počítá. V přímém souboji o první místo pak čekala na kluky ZŠ Horní Police. Šancí jsme měli snad na tři zápasy, ale naše střelecká nemohoucnost i ve 150% šancích držela Horní Polici nad vodou až do konce zápasu. V závěru zápasu se misky vah spravedlivě převažily na naši stranu a po výhře 5:4 slavíme postup do druhého kola soutěže.

Sestava: Horn, Krupička - Žák, Tůma, Abtrachimov, Kukla, Lauko, Vorel, Tran, Šedivý