Adrenalin Challenge school race 2019

V sobotu 14. 9. 2019 se naše škola zúčastnila adrenalinového závodu pro školy v rámci akce Tyršův Děčín, konaného u příležitosti výročí narození děčínského rodáka Miroslava Tyrše.

Populární závod Adrenalin Challenge vyzval děčínské školy, aby změřily své síly v disciplínách, které si obyčejně ve škole nevyzkoušíme. S paní učitelkou Bartlovou jsme se sešli i se svým doprovodem a fanoušky v sobotu ve 12:30 na Smetanově nábřeží v bojovné náladě. Za naši školu se zúčastnili vybraní žáci z 6. ročníků: V. Vavříková a O. Polák, ti se v hodnocení ročníků umístili na zlaté pozici a jako tým svůj závod vyhráli. Ze 7. ročníků soutěžili V. Machačová a M. Váca a z 8. tříd byli vybráni N. Krulichová a A. Kokoška. Sedmáci i osmáci skončili na 2. místě v hodnocení ročníků a celkově si naše škola vybojovala 2. místo.

Seznam disciplín:
1. Překážky