• Úspěchy...

Sportujeme a slavíme úspěchy ...

>>
autor: administrator | datum: 06.06.2017

Rok po historickém postupu ZŠ Kamenická na republikové finále fotbalového McDonald’s Cupu se naší škole podařilo tento husarský kousek zopakovat a tak si naši kluci ve dnech 30. -31. 5. opět vychutnali nezapomenutelnou atmosféru Svátku fotbalu.

autor: administrator | datum: 28.05.2017

Ve čtvrtek 25. 5. pokračoval seriál turnajů v miniházené, v tělocvičně na Vrchličáku odehráli svůj turnaj týmy žáků ze 4. a 5. tříd.

autor: administrator | datum: 25.05.2017

ZŠ Kamenická posbírala v uplynulých dnech několik atletických úspěchů v tradiční soutěži družstev – Poháru rozhlasu.

autor: administrator | datum: 16.05.2017

Zcela nečekaným úspěchem skončilo krajské kolo fotbalového McDonald’s Cupu, neboť kluci ze 4. a 5. tříd postoupili na republikové finále do Plzně!!!

autor: administrator | datum: 05.05.2017

Drtivou dominancí ZŠ Kamenická skončila okrsková a okresní kola fotbalového McDonald’s Cupu, ve kterých oba naše týmy vyhrály všech 26 zápasů!!!