ZPRÁVY Z EXPEDICE "KYTLICKÝ VODNÍK"

PŘINÁŠÍME VÁM DEN PO DNI PRŮBĚH EXPEDICE, KTERÁ SVÉ JMÉNO ZÍSKALA AŽ V TĚCHTO DNECH A VĚŘÍME, ŽE SI JÍ I TAK UŽIJEME.

AKTUALIZACE: 7.6. 2013 - 7.05

V KYTLICÍCH NEPRŠÍ, POTOK JE V KORYTĚ A VŠICHNI JSOU V POŘÁDKU. MAJÍ SE DOBŘE!

PRVNÍ AUTOBUS PŘIJEDE MEZI 10.15 - 10.30. PŘIJEDE ČÁST 9.R. A ČÁST 1.R. SPOLEČNĚ.

3.6.

Přes nepřízeň počasí jsme dorazili do Kytlic. Ubytovali jsem se za pomoci deváťáků. Po dobrém obědě jsme si odpočinuli. Po poledním klidu  nás čekalo sportovní odpoledne se skvělou zábavou uvnitř naší budovy. Usínali jsem při pohádkách našich deváťáků ( jejich vlastních) a moc se nám líbily. Už se těšíme, jaký program si pro nás připravili na zítřek.

4.6.

Ráno nás vzbudila vůně jablečného koláče k snídani. Dopoledne jsme se snažili něco naučit,ale už jsme se nemohli dočkat odpoledního programu. Před obědem jsme využili chvilky bez deště a vyběhli na hriště a na procházku. Po odpoledním klidu jsme si oblékli naše oblíbené pláštěnky a holínky a vydali se směr lesní divadlo. Deváťáci si pro nás připravili pohádky, které jsme si společně zahráli. Byla to opravdu legrace. Večer jsme si ještě společně zahráli videostop a po pohádce zalezli do postýlek.

5.6.

Sluníčko nám svítilo až do postýlek a vyhnalo nás brzy na nohy. Učení jsme moc nedali, protože jsem spěchali ven. Pohráli jsme si na hřišti a prohlédli si místní rybníček s vodníkem.  Po obědě nás čekala delší procházka k nádrži, kde jsem si zahráli spoustu her a postavili jsem si domečky. Jelikož byl nejkrásnější den, tak jsme si i po večeři šli zařádit na hřiště s míčem a krásně jsem ozdobili okolí naší budovy kresbami.

6.6.

Máme za sebou poslední den školy v přírodě a je nám to trochu líto. Po malinkatém učení jsme vyrazili ven, je to přeci škola v přírodě. Odpoledne nám deváťáci připravili cestu za pokladem okolo kostela a večer jsem zakončili celý pobyt pyžamovou párty. Soutěžili jsme a byla legrace. Celý týden se nám moc líbil,ale už se těšíme domů:-)