ZPRÁVY Z EXPEDICE "KYTLICKÝ SLUNOVRAT"

Každý den máte možnost sledovat dění z "Kytlického slunovratu"

AKTUALIZOVÁNO: 04.10. 2013 - 9.30

PŘÍJEZD: 11.40 NA VÝCHODNÍ NÁDRAŽÍ

30.9.2013

Posíláme spoustu pozdravů z prosluněných Kytlic. Cesta moderním vlakem nám uběhla neuvěřitelně rychle a i pěší cestu k hotelu jsme hravě zvládli. Po menším výletu do okolí jsme se posilnili čočkovou polévkou a rýží s kmínovou omáčkou. Následoval malý odpočinek a hry zaměřené na poznání a stmelení třídního kolektivu. Odpoledne jsme strávili v přírodě při sportu a po večeři jsme společně stanovili naše třídní pravidla. Vše jsme zakončili malou relaxací a zhodnocením uplynulého dne při svíčce. Teď už jsme v postýlkách a čekáme, co nám přinese další společný den.

školní žákovská redakce

1.10.2013

Krásný slunečný den jsme zahájili psychologickými hrami, poté následoval baseball, který se nám velmi líbil. Hned po obědě jsme vyrazili na vlak do Jedlové a výstup jsme všichni statečně zvládli. Odměnou nám byl překrásný výhled z místní rozhledny. I přes únavu jsme v závěru dne podali oslnivý taneční výkon na diskotéce.

2.10.2013

Dnes jsme se měli úžasně a spoustu toho zažili. Od soutěží až po karaoke, kde jsme měli příležitost projevit svůj pěvecký i komediální talent.