Pohádková škola ZŠ Kamenická

Každoročně se u nás na škole koná Pohádkový les, který je zde už tradicí. Tentokrát se však událo vše trošku jinak. Kvůli špatnému počasí se náš les přesunul do školy.

To ovšem ani pohádkovým bytostem, ani dětem nevadilo.
Pohádkový les pořádali  deváté třídy a třída 8.B společně s panem učitelem Andrlíkem a paní učitelkou Durdincovou  pro žáky 1. – 3. tříd. Děti dohromady prošly 13 stanovišť, kterými je provázeli jejich velcí kamarádi. U každého stanoviště čekala nějaká pohádková bytost, která zadala dětem úkol. Přestože se některé úkoly mohly zdát ze začátku těžké, všichni je hravě zvládli. Byli  zde k vidění například víly, beruška, trpaslíci i princezna s králem.
Kdybychom měli celý tento den ohodnotit, dostal by jasnou jedničku! Těšíme se na příští rok a doufáme, že nebude pršet a projdeme se opravdovým lesem.

Roháčková, Fišerová- školní redakce