MLADÝ DÉMOSTHENES - REGIONÁLNÍ KOLO

Dne 28.1. se v Ústí nad Labem konalo regionální kolo řečnické soutěže " Mladý Démosthenes".

Obě vítězky I. a II. kategorie  svírala nervozita, ale dokázaly ji trošku zkrotit. Tato soutěž je od  jiných odlišná už jen tím, že účastníci si před zahájením musejí losovat čísla a tím zjistí, v jakém půjdou pořadí. Před začátkem soutěže se každý musel představit, říct co ho baví a co umí.

Konkurence byla veliká, byli zde i řečníci, kteří tu byli už poněkolikáté a někteří byli natolik zkušení, že nám až naskakovala husí kůže. Atmosféra byla úžasná, bylo krásné poslouchat každého soutěžícího, který se snažil vyhrát a dostat se dál do krajského kola. Po vystoupení všech zúčastněných přišla chvíle vyhlášení vítězů. V I. kategorii pro region Děčín se na druhém místě umístila Natálie Jaborová a v II.kategorii se na druhém místě umístila Klára Pravdová.

K. Pravdová – školní žákovská redakce

Děkujeme oběma dívkám za předvedené výkony a výbornou reprezentaci naší školy.