Kamínkovy úspěchy

Vše začalo  v roce 2009, kdy z iniciativy vedení školy a Mgr. M. Skálové vznikl kroužek školního časopisu Kamínek, do kterého se přihlásilo 18 žáků.

V prvním čísle vyšlo pouhých 7 stránek se stručným obsahem. Po roce existence kroužku školního časopisu se stal povinně volitelným předmětem s názvem Školní redakce. V roce 2012 se součástí školního časopisu stala ročenka pro 9. třídy, kde deváťáci spolupracují s redaktory školního časopisu.

Za celou existenci školního časopisu Kamínek redaktoři sepsali 20 čísel s různými tématy např.: Každý jsme originál, Máme rádi techniku, Hravě žijeme zdravě nebo Hračkománie. Minulý rok si školní časopis vybojoval 3. místo v kraji a 16. místo v České republice.

Letos se Kamínek s 33 redaktory vyšplhal na druhou příčku v kraji. Také jsme dostali ocenění za nejlepší titulní stranu a nejlepší grafiku v krajském kole soutěže Nejlepší školní časopis roku 2014 a postupujeme opět do celostátního kola.

Školní redakce časopisu Kamínek ZŠ Kamenická