Vítězný double fotbalistů z Kamenické

Ve středu 24. 4. a ve čtvrtek 25. 4. se na hřišti FK Junior Děčín odehrála okresní finále v minifotbalu.

Ten se hraje na šířku fotbalového hřiště systémem 6 hráčů v poli + brankář.

Ve středu přišli jako první na řadu starší žáci (8. – 9. třída), kteří odehráli turnaj za účasti 7 škol. Kamenická zdolala ve skupině Březovku a ZŠ Na Stráni. V semifinále si kluci poradili s Máchovkou a ve finále je čekal Vrchličák. Ten vstoupil do finále lépe a po dvou brankách v naší síti to vypadalo špatně. Naštěstí jsme ještě před poločasem z penalty dokázali snížit. Ve druhé půli jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a zaslouženě otočili na vítězných a postupových 3:2. Kluci si tak pojedou zahrát ve čtvrtek 2. 5. do Jirkova krajské finále!!!

Sestava: Horn – Žák, Tůma, Abtrachimov, Pekař, Karel, Kukla, Lauko, Tichý

Den po starších žácích vyběhli na umělou trávu za účasti devíti škol mladší žáci a předvedli „one team show“. Ve skupině rozdrtili Velký Šenov 7:0, Vrchličák 8:0, Na Stráni 5:0 a Vojanovku 6:0. V semifinále si poradili 4:0 s Máchovkou a turnaj završili finálovou výhrou 6:0 nad Bynovem.

Sestava: Kokoška – Dufek, Hřebík, Zelingr, Vorel, Šedivý, Březina, Derenin, Aubusta