Stříbro a bronz ve vybíjené

V minulém týdnu vybojovali skvělá umístění naši kluci a holky v turnajích ve vybíjené.

Jako první odehráli turnaj na ZŠ Dr. Tyrše v úterý 9. 4. hoši ze 4. – 5. tříd. V nabité konkurenci 15 škol si nejprve ve skupině bez větších problémů poradili se žáky z Ludvíkovic (10:5), ze ZŠ Březová (9:4) a z Rumburka (16:3). Ve čtvrtfinále už je čekal těžší souboj proti ZŠ Komenského, který skončil po základní hrací době 8:8. Prodloužení lépe zvládla Kamenická, když ho vyhrála v poměru 7:4. Stejný scénář mělo také semifinále proti ZŠ Jílové (remíza 10:10), prodloužení pak opět vyznělo pro Kamenickou 7:5. Až ve finále našli kluci přemožitele – ZŠ Bynov, která zaslouženě vyhrála celý turnaj. V konkurenci 15 škol tak kluci vybojovali skvělé stříbro!!!

Sestava: Trčka, Trojan, Chlouba, Dej, Čebiš, Toman, Lauko, Svoboda, Dzurojurko, Matyščák, Procházka

Dne 10. 4. 2019 se naše dívky ze 4. a 5. tříd zúčastnily turnaje ve vybíjené na ZŠ Dr. Miroslava Tyrše v Děčíně. Dívky hrály proti ZŠ Bynov, ZŠ Boletice, ZŠ Komenského a ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, což byl rozhodující zápas, který nás posunul na krásné třetí místo. Dívky hrály fair play, byly týmové a loajální. Gratulujeme a děkujeme za vyhraný pohár. Do budoucna přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.