Memento

Ve čtvrtek 7.3. se žáci osmých a devátých tříd zúčastnili programu proti drogové závislosti.

Příběh, který byl zpracován podle skutečné události, vyprávěl o mladém chlapci, kterého zatáhli do špatné party. Michal byl dříve normální a slušně vychovaný chlapec, ale postupem času se mu začaly zhoršovat vztahy s rodinou i mezi kamarády. Jednou šel ven s kamarádem, který ho zavedl na diskotéku, kde byla drogově závislá parta. Postupem času zkusil drogy, na kterých začal být závislý. Tím se dostal mnohokrát do nemocnice i do vězení. Začal si vpichovat různé nebezpečné látky do žil, po kterých měl velké krvavé rány a začal být nebezpečný pro své okolí. Našel si přítelkyni, se kterou svůj životní styl stále nezměnil. Pořad byl velmi poučný a zajímavý a hodinu jsme si velmi užili.

Miriam Šumpfová, Eliška Faktorová - školní redakce