Turisti dobyli Jedlovou

První letošní výšlap byl naplánovaný náramně, neboť lepší počasí jsme si ani nemohli přát.

Celou dobu nám svítilo sluníčko, a my tak nasávali babí léto plnými doušky. Původně jsme měli jít z Jedlové na vrchol Plešivec, Stožec a zpátky do Jedlové. Ale člověk míní… ČD mění J Výluka na trati nám hned zajistila dost velké zpoždění, takže jsme trasu o fous zkrátili, ale i tak jsme za sobotu měli v nohách cca 15 km. Tento výlet byl výjimečný nejen tím, jak se vydařilo počasí, ale také tím, že nám celou cestu dělaly veselou společnost děti z ústecké ZŠ Neštěmické, to bylo fajn J A už teď se těšíme na 17. listopadu, kdy nás čeká další krásný výlet (a třeba také konečně porostou i nějaké ty sametové hřiby)!

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.