Projektový den - Čím budu

Asi každý z nás si už od dětství představuje, čím v životě bude. Sny máme různé. Někdo chce být lékařem, automechanikem, ošetřovatelem koní, jiný youtuberem.

Na konci května se uskutečnil projektový den, kdy jsme si mohli různá povolání vyzkoušet. Žáci ze 7. a 8. ročníků měli po budově školy připravena různá stanoviště a zkusit si mohli například psát články jako novinář, zahrát si na basketbalovou hvězdu, starat se o miminka jménem Alenka a Zuzanka jako zdravotní sestřička a jiné profese. Největší úspěch však sklidila scénka ze záchranné akce, kterou vedla paní učitelka Bartlová, a také se moc líbilo povolání maséra, zde jste měli možnost se nechat namasírovat. Za své výkony žáci obdrželi body, které se na konci sečetly. Celý program organizovala paní učitelka Kilianová. Akce byla úspěšná a každý si našel to své.

Veronika Kikalová, Bára Žáčková, Valentýna Viková