Jazyková gramotnost 2015

VZDĚLÁVACÍ JAZYKOVÝ ZÁJEZD

V RÁMCI ŠKOLNÍHO PROJEKTU „JAZYKOVÁ GRAMOTNOST 2015“

KONANÉHO 2. - 6. LISTOPADU 2015

Nejaktivnější a nejúspěšnější němčináři školy se zúčastní vzdělávacího pobytového zájezdu do Německa. V rámci zájezdu se žáci seznámí s reáliemi místa, které navštíví a zároveň absolvují devíti hodinový kurz německého jazyka. Náklady vzdělávacího kurzu jsou hrazeny z dotace v rámci operačního programu EU Vzdělávání pro konkurenceschopnost – projekt školy „Jazyková gramotnost 2015“.

VZDĚLÁVACÍ JAZYKOVÝ ZÁJEZD

V RÁMCI ŠKOLNÍHO PROJEKTU „JAZYKOVÁ GRAMOTNOST 2015“

KONANÉHO 08. - 13. LISTOPADU 2015

Nejaktivnější a nejúspěšnější angličtináři školy se zúčastní vzdělávacího pobytového zájezdu do Velké Británie. V rámci zájezdu se žáci seznámí s reáliemi místa, které navštíví a zároveň absolvují devíti hodinový kurz anglického jazyka. Náklady vzdělávacího kurzu jsou hrazeny z dotace v rámci operačního programu EU Vzdělávání pro konkurenceschopnost – projekt školy „Jazyková gramotnost 2015“.